PL

PL

BUTTERFLAI

Kariera

Kariera

Kariera

Odkryj z nami ekscytujące możliwości kariery i stań się częścią dynamicznego zespołu, który rewolucjonizuje świat dzięki rozwiązaniom AI. Dołącz do nas, aby wprowadzać innowacje, rozwijać się i wywierać znaczący wpływ na branżę technologiczną.

Obiekt sztucznej inteligencji

Senior AI Expert

Świerklany

Świerklany

Zdalnie / Hybrydowo

B2B

1/4 Etatu

Opis firmy: Jesteśmy firmą specjalizującą się we wdrażaniu AI do produktów i systemów oraz tworzeniu rozwiązań AI. Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych produktów, które zmieniają sposób codziennego funkcjonowania ludzi i firm. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, aby dostarczać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania.

Opis stanowiska: Poszukujemy Eksperta AI w niepełnym wymiarze godzin, zdolnego do prowadzenia projektów integracji AI i zainteresowanego przejściem do roli pełnoetatowej w przyszłości. Będziesz odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań integracyjnych AI, takich jak budowanie rozwiązań w Azure AI, Azure OpenAI, Microsoft Copilots, opracowywanie przepływów pracy RAG i integrowanie ich z oprogramowaniem klientów. Ponadto będziesz mentorem mniej doświadczonych programistów w naszym zespole, aby poprowadzić ich i zwiększyć ich umiejętności w zakresie sztucznej inteligencji. Idealny kandydat powinien mieć doświadczenie w Azure AI i programowaniu, pasję do technologii AI i silne umiejętności przywódcze.

Obowiązki:

  • Projektowanie, wdrażanie i optymalizacja rozwiązań Azure AI

  • Prowadzenie projektów integracji AI

  • Mentorowanie mniej doświadczonych deweloperów w Azure AI

  • Udzielanie porad technicznych dotyczących rozwiązywania problemów biznesowych

  • Współpraca z zespołami technicznymi i biznesowymi w celu zdefiniowania wymagań projektu

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej oraz raportowanie wyników

  • Udział w opracowywaniu strategii firmy w zakresie sztucznej inteligencji.

Wymagania:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku Team Lead lub pokrewnym

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z Azure OpenAI lub powiązanymi usługami

  • Biegła znajomość dowolnego języka programowania (preferowany C#, mile widziany Python)

  • Doświadczenie w integracji sztucznej inteligencji z oprogramowaniem

  • Umiejętność pracy z bazami danych SQL i NoSQL

  • Silne umiejętności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność kierowania zespołem

  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Mile widziane:

  • Analiza dużych zbiorów danych w celu wydobycia cennych spostrzeżeń

  • Doświadczenie z platformami chmurowymi (Azure)

  • Znajomość praktyk i narzędzi DevOps

  • Znajomość dodatkowych języków programowania (np. C#, .NET)

Oferujemy:

  • Możliwość kierowania zespołem ds. integracji AI w firmie, która dąży do bycia liderem na rynku integracji AI

  • Rozwój z ludźmi o podobnym sposobie myślenia

  • Możliwość objęcia udziałów w firmie po pozytywnym okresie początkowym

  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

  • Przyjazne środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego

Dodatkowe informacje:

Stanowisko to jest początkowo zatrudnione w niepełnym wymiarze godzin (do 1/4 etatu), z możliwością przejścia na pełny etat w miarę pozyskiwania kolejnych klientów i inwestorów. Szukamy pasjonatów z odpowiednim nastawieniem do OpenAI, a entuzjazm i zaangażowanie cenimy ponad rozległe doświadczenie komercyjne. Jako ekspert ds. sztucznej inteligencji będziesz zapewniać wgląd techniczny oraz pomagać w szkoleniu i rozwijaniu przyszłych członków zespołu.

Jak aplikować: Prosimy o przesłanie CV na adres contact@butterflai.dev - Z niecierpliwością czekamy na Ciebie na pokładzie!

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma ButterflAI z siedzibą przy ul. Kościelna 85, 44-266 Świerklany. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, czyli na podstawie Państwa zgody wyrażonej poprzez przesłanie aplikacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu przez okres niezbędny do ochrony przed roszczeniami, jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: contact@butterflai.dev. Jeśli uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.

1/4 Etatu

Przyszłość innowacji w zaczyna się tutaj